Кошик
7 відгуків
CMG
+380 (67) 505-31-34
0 (800) 30-06-10
+380 (67) 880-81-62

Інформація про нас

    Чим ми займаємося ?

Наша компанія працює на ринку дорожньо - будівельної техніки вже багато років.

Пріоритетними напрямками діяльності нашого підприємства є доставка продукції в Україні та продажу її організаціям і фізичним особам по всій території нашої країни. За багато років роботи фахівцями підприємства відпрацьовані методи транспортної доставки та митного оформлення вантажів, а також сертифікації певних видів продукції. На всю продукцію поширюється гарантія виробника. Крім того, всі покупці даної техніки можуть скористатися післягарантійним обслуговуванням.

Наше підприємство надає всі послуги з обслуговування техніки, заміні запчастин і витратних матеріалів, а також здійснює замовлення на постачання необхідних оригінальних деталей або їх аналогів , додаткового обладнання. Китайська техніка - це вигідні моделі машин з широкими функціональними можливостями і довговічністю. При ввезенні агрегатів в Україні продукція проходити сертифікацію і комплектується відповідними документами.

​​​​​​ У чому плюси техніки?
   

Китайська техніка визнана фахівцями і споживачами одним з найбільших і затребуваних підприємств, що випускають широку лінійку надійної техніки для багатьох галузей промисловості і господарства. Основними властивостями спецмашин підприємства є потужність і якість, здатність виконувати безліч операцій з високою швидкістю і мінімальним втручанням оператора.

Крім комфорту водія і зручності управління кожна одиниця техніки володіє універсальністю всіх робочих систем. Тепер без моделей концерну неможливо уявити роботи на відкритих просторах будівництв і майданчиків з укладання доріг, в обмежених закритих майданчиках, у цехах і на складах. Ця спецтехніка являє собою вдалий і якісний продукт концерну, який поєднує в собі сучасні технології виробництва і високі показники надійності, безпеки, мінімальні витрати при експлуатації.

Техніка крім низьких цін і зручних умов купівлі вигідно виділяється чудовою продуктивністю, затребуваністю всіх лінійок спецмашин, технологічністю і комфортом на рівні відомих світових брендів.

Крім стійкою і надійною конструкції, легкості і простоти освоєння продукція китайського виробника відрізняється високою ремонтопридатністю, тому знайте будь-які елементи, необхідні для ремонту деталі і фірмові комплектуючі до цих одиниць спецтехніки не проблема.

Це найякісніші бульдозери та крани на гусеничному ходу, автокрани і катки для дорожніх робіт, фронтальні навантажувачі, автогрейдери та інші моделі затребуваної продукції.

 

Інформація про компанію

Назва:
ТОВ "СІ ЕМ ДЖИ"
Тип компанії:
Компанія, що надає послуги, Дистриб'ютор / Реселер, Торгова компанія

Інформація про виробництво

Місцезнаходження виробництва:
Китай

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner