Кошик
7 відгуків

CMG

+380 (67) 505-31-34
0 (800) 30-06-10
+380 (67) 880-81-62
CMG
Про компанію 

Наша компанія "СІ ЕМ ДЖИ " працює на ринку дорожньо-будівельної техніки вже багато років.

Пріоритетними напрямками діяльності нашого підприємства є доставка продукції в Україну і продаж її організаціям і фізичним особам по всій території нашої країни.

На всю продукцію поширюється гарантія виробника. Крім того, всі покупці даної техніки можуть скористатися післягарантійним обслуговуванням.

Наше підприємство надає всі послуги з обслуговування техніки, заміні запчастин і витратних матеріалів, а також здійснює замовлення на поставку необхідних оригінальних деталей або їх аналогів, додаткового обладнання.

Купити техніку можна в Києві, де розташована наша виставкові зали техніки і склад запчастин ..

    

 
 
Особенности ассортимента спецтехники
1

 

  • Китайська спецтехніка визнана одними з затребуваних, що випускають широку лінійку техніки для багатьох сфер промисловості і господарства
 
2
  • Крім комфорту водія і зручності управління кожна одиниця техніки володіє універсальністю своїх робочих систем. Без моделей концерну неможливо уявити роботи на відкритих просторах будівництв і майданчиків з укладання доріг, в обмежених закритих майданчиках, в цехах і на складах. Ця спецтехніка являє собою вдалий і якісний продукт концерну, який втілює в собі сучасні технології виробництва і високі показники надійності, безпеки, мінімальні витрати при експлуатації..

 

3
 
  • Техніка китайського виробництва крім конкурентних цін і зручних умов покупки, вигідно вирізняється високою продуктивністю, затребуваністю всіх лінійок спецмашин, технологічністю і комфортом що робить її відомим світовим брендом.
 
4
  • Крім стійкою і надійною конструкції, легкості і простоти освоєння продукція китайського виробника відрізняється високою ремонтопридатністю, тому знайти будь-які елементи, потрібні для ремонту деталі і фірмові комплектуючі до цих одиницям спецтехніки не проблема.
5
  • Це найякісніші бульдозери та крани на гусеничному ходу, автокрани і катки для дорожніх робіт, фронтальні навантажувачі та мобільні бурові установки, автогрейдери та асфальтоукладальники з газовим пальником, витривалі болотоходи на гусеницях і інші моделі затребуваної продукції.
 
 
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner